Ekonóm/ka

Hotelová akadémia, Košice-Juh

Miesto výkonu práce
Južná trieda 10, Košice-Juh
Termín nástupu
1.11.2024
25.10.2024
Počet študentov školy
504
Platové podmienky
Pracovná pozícia : Referent/ka ekonomických činností

Plat podľa zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov podľa stupnice platových taríf pri výkone práce vo verejnom záujme.

Tarifný plat 936,00 brutto
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
práca s PC (MS Office, práca s elektronickou poštou, internet)
Vzdelanie
Stredoškolské s maturitou.
Vzdelanie v odbore - ekonomické.
Ďalšie požiadavky
Náplň práce referent/referentka ekonomických činností :

• stará sa o distribúciu a chod dokumentov na ekonomickom úseku, z ekonomického úseku smerom k iným úsekom organizácie a komunikuje prípadné nedostatky v dokumentoch,
• poskytuje administratívnu podporu a odbornú asistentskú prácu pri operatívnych úlohách na oddelení,
• spracuje ekonomickú dokumentáciu,
• vystavuje odberateľské faktúry, likviduje dodávateľské faktúry,
• pripravuje podklady k základnej finančnej kontrole,
• realizuje platby a úhrady faktúr v systéme Štátnej pokladnice,
• vedie evidenciu ekonomickej agendy oddelenia,
• spracúva údaje v informačnom systéme,

- Tarifný plat 936,00 brutto

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- profesijný životopis
- doklady o dosiahnutom vzdelaní
- súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Adresa školy alebo zariadenia
Hotelová akadémia
Južná trieda 10
04001 Košice-Juh
0557260705,055/7260705
Kontaktná osoba
Ing. Rastislav Batromij, MBA
0918 344 329