Ekonóm/ka

Súkromná škola umeleckého priemyslu Bohumila Baču, Bratislava-Ružinov

Miesto výkonu práce
Ivanská cesta 21, Bratislava-Ružinov
Termín nástupu
1.11.2024
31.10.2024
Počet študentov školy
350
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Ďalšie požiadavky
ŠKOLA DIZAJNU – Súkromná škola umeleckého priemyslu Bohumila Baču v Bratislave vyhlasuje výberové konanie na pozíciu grantový a projektový manažér / manažérka na plný úväzok.

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu na fundraising, vyhľadávanie a komplexný manažment grantových projektov, písanie grantových žiadostí, administráciu a koordináciu harmonogramu, ľudských zdrojov a financií projektov a komunikáciu s poskytovateľmi dotácií.

Náplň práce

- vyhľadávanie slovenských a medzinárodných grantových výziev a možností dotácií z verejných a súkromných zdrojov (Eurofondy, Plán obnovy, Granty EHP a Nórska, Erasmus+, FPU, dotačné programy nadácií zo súkromného a neziskového sektora atď. a pod.)
- písanie projektov na grantové výzvy a žiadostí o dotácie
- manažment, koordinácia, administratíva a vyúčtovanie projektov
- spravovanie existujúceho portfólia grantových projektov
- komunikácia, spolupráca a koordinácia ľudí, dodávateľov a inštitúcií zapojených do projektov
- hľadanie nových príležitostí na spolupráce a partnerstvá s inštitúciami, firmami a sponzormi, fundraising

Požiadavky

- prehľad a povedomie o slovenských a medzinárodných grantových schémach
- skúsenosti s projektovým manažmentom grantov
- flexibilita a schopnosť rýchlo reagovať na grantové výzvy
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti slovom aj písmom
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- proaktivita
- anglický jazyk aspoň na úrovni B1, znalosť ďalších jazykov výhodou
- skúsenosť s dotáciami v oblasti vzdelávania, kultúry a kreatívneho priemyslu výhodou
- vzdelanie v oblasti projektového manažmentu alebo príbuzných odborov výhodou

Plat: 1800 € s možnosťou osobného ohodnotenia

Miesto výkonu práce: Ivanská cesta 21, Bratislava

Termín nástupu: 1. 11. 2025, alebo podľa dohody

V prípade záujmu zašlite svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: [email protected]

Tešíme sa na Vaše reakcie a prípadnú spoluprácu!

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná škola umeleckého priemyslu Bohumila Baču
Ivanská cesta 21
82104 Bratislava-Ružinov
0243410802
Kontaktná osoba
Ľuboš Lehocký
0911905933