Mzdový účtovník

Spojená škola, Nové Zámky

Miesto výkonu práce
Komárňanská 28, Nové Zámky
Termín nástupu
1.12.2024
4.10.2024
Počet študentov školy
507
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon č. 553/2003 Z.z. a Nariadenie vlády SR č. 296/2022 Z.z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Práca s PC - MS Office, Internet
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce,
- komunikácia s príslušnými úradmi pri prihlasovaní a odhlasovaní zamestnancov,
- príprava pracovnoprávnych dokumentov zamestnancov,
- príprava podkladov pre mzdy zamestnancov, mesačný výpočet mzdy,
- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do sociálnej poisťovne, zdravotnej poisťovne, úradu práce,
- pravidelné výkazy, štatistiky,
- kontrola dochádzky zamestnancov,
- prehľad evidencie dochádzky,
- vedenie kompletnej personálnej agendy zamestnancov.
Požadovaná prax v obore min. 4 roky
Výhodou je prax s niektorým mzdovým programom
Orientácia v mzdových a personálnych predpisoch a zákonoch.
Hľadáme zodpovedného, lojálneho človeka, ktorý dokáže pracovať samostatne a flexibilne a je ochotný sa samovzdelávať.
Žiadosť o prijatie do zamestnania s tel. kontaktom, profesijný životopis, motivačný list a súhlas uchádzača na použitie osobných údajov posielať mailom na [email protected].

Adresa školy alebo zariadenia
Spojená škola
Komárňanská 28
94075 Nové Zámky
035/6418256
Kontaktná osoba
PaedDr. Lucia Takácsová
0910836874