Učiteľ/ka SŠ

Stredná športová škola, Žilina

Miesto výkonu práce
Rosinská 6, Žilina
Aprobácia
Ekonomika, Odborné predmety
Termín nástupu
1.10.2024
23.10.2024
Počet študentov školy
300
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

podľa vyhlášky č. 173/2023 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore učiteľstvo odborných ekonomických predmetov (športové zameranie výhodou)
Ďalšie požiadavky
Pracovný pomer na dobu určitú do 31.8.2025 s perspektívou trvalého prac. pomeru
Náplň práce:
Vyučovanie odborných ekonomických predmetov skupiny odborov 74 Telesná kultúra a šport
Dokumenty:
Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a e-mailovým kontaktom,
Profesijný životopis,
Doklady o vzdelaní a profesijnom rozvoji (fotokópie) – postačuje priniesť k nahliadnutiu na pracovný pohovor.
V prípade uzavretia pracovného pomeru:
Overené fotokópie dokladov o vzdelaní a profesijnom rozvoji
Odpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti (telesná a duševná spôsobilosť na výkon pedagogickej činnosti).

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná športová škola
Rosinská 6
01008 Žilina
www.sportovaskolaza.sk
0415004408
Kontaktná osoba
PaedDr. Peter Hruška
0907849466