Hospodár/ka

Stredná odborná škola technológií a remesiel, Bratislava-Ružinov

Miesto výkonu práce
Ivanská cesta 21, Bratislava-Ružinov
Termín nástupu
1.10.2024
20.9.2024
Počet študentov školy
615
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Microsoft Word - základy, Microsoft Excel - základy, Microsoft Outlook - základy
Vzdelanie
Úplné stredné vzdelanie s maturitou
Ďalšie požiadavky
Zameranie, odbor:
technické zameranie / všeobecné zameranie

Pozícia: Manažér/ka Centra odborného vzdelávania a prípravy v stavebníctve

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
- kontrolovať, riadiť a usmerňovať zamestnancov a žiakov školy pri vstupe do budovy Centra odborného vzdelávania a prípravy (ďalej len COVP),
- evidovať na recepcii vstup cudzích osôb do budovy COVP,
- odoberať, vydávať a viesť evidenciu kľúčov oprávneným osobám od služobných miestností, obsluhovať signalizačné zariadenie budovy COVP,
- zabezpečovať zásobovanie skladov tovarom (prevzatie materiálu, naskladnenie za pomoci majstrov odbornej výchovy a žiakov)
- zabezpečovať fyzickú inventarizáciu materiálu v sklade,
- zabezpečovať výdaj materiálu, náradia a pracovných odevov podľa pokynov zástupcu riaditeľa pre praktického vyučovanie,
- zabezpečiť bežnú administratívu, telefonickú a emailovú komunikáciu,
- spolupracovať pri spracovaní podkladov materiálno-technického zabezpečenia praktického vyučovania podľa požiadaviek majstrov odbornej výchovy pre nasledujúci šk. rok,
- zabezpečovať evidenciu a návrhy na drobné opravy, prípadne vyradenie náradia,
- spolupracovať s majstrami odbornej výchovy pri organizovaní dní otvorených dverí a rôznych akcií v budove COVP,
- spolupracovať pri materiálno technickom zabezpečení a príprave súťaží v odborných vedomostiach a zručnostiach žiakov,
- v prípade potreby viesť služobné motorové vozidlo.

Iné výhody
- zodpovedná práca s perspektívou dlhodobej pracovnej príležitosti v zázemí strednej školy s dlhoročnou tradíciou,
- odmeny v prípade dosahovania dobrých pracovných výsledkov,
- príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera,
- možnosť ubytovania v areáli školy,
- príspevok na stravu nad rámec zákona,
- možnosť parkovania v areáli školy,
- fyzicky nenáročná práca,
- teambuildingové aktivity.

Osobnostné predpoklady a zručnosti :
- vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič,
- aktívny a pozitívny prístup k riešeniu úloh a problémov
- flexibilita a dobré organizačné schopnosti
- korektné plnenie si pracovných povinností.

V prípade záujmu pošlite svoj štrukturovaný životopis na email : [email protected] , v prípade záujmu bude uchádzač oslovený na osobný pracovný pohovor.

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola technológií a remesiel
Ivanská cesta 21
82375 Bratislava-Ružinov
www.sostar.sk
02/43425086
Kontaktná osoba
Mgr. Lucia Szkuráková, PhD.
0905 468 818