Upratovačka

Školský internát, Bratislava-Ružinov

Miesto výkonu práce
Trnavská cesta 2, Bratislava-Ružinov
Termín nástupu
1.10.2024
30.11.2024
Počet študentov školy
333
Platové podmienky
830€/brutto

V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
- nižšie stredné odborné vzdelanie,
- stredné odborné vzdelanie
- úplné stredné odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky
Miesto výkonu práce: elokované pracovisko Saratovská, Bratislava - Dúbravka

Pracovné miesto vhodné aj pre: absolventku, dôchodkyňu

Náplň práce:
-vykonávať všetky práce na zverenom úseku,
-upratovanie ubytovacích buniek, kancel. a sklad. priestorov,
-umývanie chodieb, schodiska, vestibulu, kuchyniek, spoločných priestorov na pridelených poschodiach
-dezinfekcia sociálnych zariadení v bunkách na pridelených poschodiach,
-udržiavanie čistoty v okolí budovy ŠI,
-umývanie okien a balk. dverí,
-utieranie prachu a vynášanie odpadkov.

Adresa školy alebo zariadenia
Školský internát
Trnavská cesta 2
82108 Bratislava-Ružinov
www.najinternat.sk
0255571290,0255571018,0255563391
Kontaktná osoba
Jana Megová
0264361049