Hospodár/ka

Základná škola, Trenčín

Miesto výkonu práce
Dlhé Hony 1, Trenčín
Termín nástupu
16.9.2024
13.9.2024
Počet študentov školy
639
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

MS Office /Word, Excel, Outlook/, internet- bežná užívateľská úroveň, ekonomické programy výhodou
Vzdelanie
Min. úplné stredné vzdelanie ekonomického smeru.
Ďalšie požiadavky
Náplň práce: ekonomické činnosti- evidencia a vedenie majetku, ekonomická agenda v súvislosti vedením evidencie stravníkov, správa registratúry, iné administratívne práce.
Vyhradzujeme si právo pozvať na pohovor iba nami vybratých uchádzačov.

Adresa školy alebo zariadenia
Základná škola
Dlhé Hony 1
91101 Trenčín
0326521O12
Kontaktná osoba
Michal Galko
0911051059