Ekonóm/ka

Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola, Komárno

Miesto výkonu práce
Bratislavská cesta 10, Komárno
Termín nástupu
1.10.2024
1.10.2024
Počet študentov školy
264
Platové podmienky
Podľa zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Zaradenie do 7. alebo 8. triedy v závislosti od vzdelania a dĺžky praxe.
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
VŠ I. stupňa, ekonomické zameranie
VŠ II. stupňa, ekonomické zameranie
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- Zodpovednosť za účtovníctvo (rozpočtové a príspevkové organizácie), spracovanie uzávierok
- Tvorba rozpočtu
- Sledovanie čerpania rozpočtu a vykonávanie finančnej kontroly
- Spracovanie daňových priznaní a štatistických výkazov
- Vypracovávanie zmlúv a interných smerníc
- Inventarizácia, správa majetku
- Komunikácia s dodávateľmi a so zriaďovateľom
- Práca so štátnou pokladnicou
- Podpora teamu na ekonomickom úseku

Ostatné znalosti:
Internet a Microsoft Office pokročilý, ASC agenda výhodou
Ovládanie slovenského jazyka na úrovni materinského jazyka

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola
Bratislavská cesta 10
94525 Komárno
soskn.edupage.org
0357740868,0357714000
Kontaktná osoba
Ing. Monika Virágová
+421905959440