Pedagogický asistent

Cirkevná materská škola Gianny Berettovej Mollovej, Bratislava-Dúbravka

Miesto výkonu práce
Bilíkova 1, Bratislava-Dúbravka
Termín nástupu
2.9.2024
31.8.2024
Počet študentov školy
90
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Znalosť práce s PC - Word, Excel, internet,
Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z.
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- Individuálny prístup a práca s deťmi pri edukačných aktivitách, bežných, denných činnostiach detí s individuálnymi potrebami.
- Podpora detí v rozvíjaní oblasti sociálnej, emocionálnej a kognitívnej podľa individuálnych schopností.
- Príprava podnetného a bezpečného prostredia pre deti v spolupráci s pedagógom.
Požiadavky:
- Mať trpezlivosť, empatiu a komunikačné schopnosti.
- Ochotu osobnostne rásť a vzdelávať sa.
- Mať skúsenosť pracovať s deťmi so špeciálnymi potrebami je
výhodou, ale nie je podmienkou.
- Mať schopnosť pracovať v tíme a prispôsobiť sa rôznym potrebám
detí a kolegov.
Ponúkame:
- Možnosť pacovať v stabilnom, tvorivom a podporujúcom kolektíve
- Možnosť profesijného rastu a ďalšieho vzdelávania.
- Príjemné a moderné pracovné prostredie s dostatočným
množstvom pomôcok a pracovných materiálov.

Adresa školy alebo zariadenia
Cirkevná materská škola Gianny Berettovej Mollovej
Bilíkova 1
84101 Bratislava-Dúbravka
www:cmsbilikova.sk
0264366961 0911228202,02/64366961
Kontaktná osoba
Iveta Jánošíková, Mgr.
0903959743