Predmet

Vedúci školskej jedálne

Školská jedáleň pri Materskej škole, Bratislava-Karlova Ves

Miesto výkonu práce
Suchohradská 3, Bratislava-Karlova Ves
Termín nástupu
1.9.2024
31.8.2024
Počet študentov školy
100
Platové podmienky
1250 € brutto
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Microsoft Office (word, excel, outlook) - bežná užívateľská prax, práca so softvérom skladového hospodárstva (VIS, EduPage) výhodou
Úplné stredné odborné vzdelanie so zameraním na oblasť potravinárstva a spoločného stravovania
Ďalšie požiadavky
Pozícia sa obsadzuje pre dve ŠJ pri MŠ Suchohradská a pri MŠ Pod Rovnicami.

Nástup od 1.9.2024 príp. dohodou.

Náplň práce:
- riadenie a kontrola prevádzky školskej jedálne
- nákup tovaru na základe dodávateľsko-odberateľských zmlúv, verejné obstarávanie na nákup potravín
- tvorba jedálnych lístkov, normovanie jedál podľa zisteného stavu stravníkov, platných receptúr a jedálneho lístka
- vedenie požadovanej evidencie (normovací hárok, predpis stravného, platieb, preplatkov a nedoplatkov, evidencia normovaných a vydaných jedál, skladové karty a obratová súpiska zásob, faktúry, hlásenia o dotáciách na stravovanie)
- zodpovednosť za správne zúčtovanie dokladov peňažného denníka a stravného prijatého od stravníkov
- realizácia úhrad faktúr, zúčtovanie a zasielanie preplatkov
- zodpovednosť za hospodársku, ekonomickú a prevádzkovú stránku stravovania v ŠJ
- dodržiavanie predpisov HACCP a osobnej hygieny

Ďalšie požiadavky:
- najmenej 3 roky praxe v oblasti služieb poskytovania stravovania (uprednostňuje sa prax v zariadení školského stravovania)
- prax vo vedúcej pozícií vítaná (uprednostňuje sa prax v zariadení školského stravovania)
- znalosť platných právnych predpisov z oblasti školského stravovania
- spĺňanie zákonných predpokladov na výkon práce vo verejnom záujme
- zdravotná spôsobilosť na prácu v zariadení školského stravovania
- bezúhonnosť

Výhody:
5 dní dovolenky navyše
2 dni voľna navyše (tzv. sick days)
Odmena pri jubileu
13.plat
Príspevok do DDS
Možné osobné ohodnotenie

Adresa školy alebo zariadenia
Školská jedáleň pri Materskej škole
Suchohradská 3
84104 Bratislava-Karlova Ves
65425229
Kontaktná osoba
Ing. Katarína Šajbanová
0270711163