Pomocná sila do kuchyne

Súkromná materská škola HAPPY-TIME, Bratislava-Ružinov

Miesto výkonu práce
Šumavská 34, Bratislava-Ružinov
Termín nástupu
2.12.2024
30.11.2024
Počet študentov školy
60
Platové podmienky
Platové podmienky sú dohodnuté vo výške zákonom stanovenej minimálnej mzdy podľa platnej legislatívy.
áno

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
E-mail, inetrnet, MS word
Vzdelanie
Ukončené stred. zravotn. vzdelanie/ hotel. ak.
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov výhodou.
Ďalšie požiadavky
Pracovná náplň:

-výdaj desiaty, obedu, olovtantu
-udržiavanie čistoty hygieny, podľa rozpisu ( prízemia-kuchyňa, jedáleň, šatňa, vstup do objektu )
-denné preberanie stravy od dodávateľa, kontrola kvality jedla, meranie teploty, vedenie povinných záznamov podľa prevádzk. poriadku, odkladanie vzoriek jedál, debarasovanie kuchyne po každom výdaji stravy
-udržiavanie čistoty a prevádzky výdajne školskej jedálne
-vysávanie tried a spální podľa rozpisu, dezinfekcia povrchov a utieranie prachu

Životopis zasielajte na mail: [email protected]

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná materská škola HAPPY-TIME
Šumavská 34
82108 Bratislava-Ružinov
www.happy-time.sk
+421948259191
Kontaktná osoba
Miroslava Sekáčová
0948259191