Sekretárka riaditeľa

Súkromná materská škola HAPPY-TIME, Bratislava-Ružinov

Miesto výkonu práce
Šumavská 34, Bratislava-Ružinov
Termín nástupu
23.9.2024
20.9.2024
Rozsah úväzku
50%
Počet študentov školy
60
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenia vlády SR č. 296/2022, ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme od 1.9.2023.
nie

Požiadavky na uchádzača

Práca s internetom, práca s Office365 - Word, Excel, Power Point, MS Teams, Edupage a AscAgenda
Ďalšie požiadavky
Požiadavky na zamestnanca:
-znalosť anglickeho jazyka B1, B2, C1, C2
-skončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
-príjemné vystupovanie
-ochota pracovať

Pracovná náplň:

-Plánovanie a organizovanie pracovných schôdzok, stretnutí a porád nadriadeného.
-Vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov.
-Spoločenský servis pre vedúceho zamestnanca a jeho hostí, napr. uvádzanie návštev, príprava a podávanie občerstvenia a pod.
-Spracovávanie hospodárskej korešpondencie a elektronickej pošty.
-Prepisovanie údajov pomocou výpočtovej techniky, spravovanie databáz, vytváranie prezentácií.
-Zhotovovanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní na základe podkladov nadriadeného.
-Obsluhovanie faxov, skenerov, kopírok a ďalších prístrojov a zariadení.
-príprava podkladov a zber daňových dokladov pre účtovanie
-zber dochádzky zemestnancov, kontrola údajov, zasielanie podkladov pre vypracovanie miezd
-nakupovanie kancelárskych potrieb, občerstvenia a tovaru dennej spotreby

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná materská škola HAPPY-TIME
Šumavská 34
82108 Bratislava-Ružinov
www.happy-time.sk
+421948259191
Kontaktná osoba
Miroslava Sekáčová
0948259191